Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Duch Zamku-Nudna insta 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: NagatoPain
Odpowiedz z cytatem
Post Duch Zamku-Nudna insta
Witam w tym temacie chcialem podsunac pomysl nad zmienieniem i urozmaiceniem grupek na dz. Kazdemu juz sie pewnie przejadly grupki 3 zgrzytow wiec w zwiazku tym mialbym pomysl zeby zmniejszyc ilosc tych grupek i dodac do insty po kilka grupek np kolkcjoner+ szczudlak+zgrzyt, 2 szczudlaki+zgrzyt, 2 kolekcjonery+zgrzyt albo 3 razy szczudlak. Ostatecznie dodanie nowych mobow tez by bylo dobrym pomyslem;) co prawda z takich grupek bylby wiekszy exp wiec podejrzewam ze ekipa bedzie miala cos przeciw temu zeby gracze nie expili za szybko ale mozna by bylo zmniejszyc troche exp za te grupki. Co o tym myslicie? Mile widziane wpisy kogos z ekipy.

7 Gru 2015, o 10:18
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Duch Zamku-Nudna insta
Temat pasuje do działu pomysłów, nie zmian.
Jak długo owe grupki będą urozmaiceniem? Przez pięć wizyt, dziesięć? Potem stara nuda. Takie pomysły nic nie zmieniają, poza zwiększeniem opłacalności instancji. Sam fakt dodania nowych grup zwiększy zdobywany exp, nawet gdyby same grupy nie oferowały go dużo więcej.
Już bardziej interesujące byłoby dodanie instancyjnego czempiona - pojawiałby się tylko w danej instancji, ponadto drużyna czempiona byłaby losowana. Szanse na wystąpienie czempiona powinny być niewielkie. Aby zbalansować korzyści z jego ubicia, może on mieć np. ujemne złoto.
Jeśli ktoś bez złota, to teleportacja do karnego poziomu - grupa silnych mobów bez expa :lol:

7 Gru 2015, o 12:48
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Jak Ci się nudzi dz to rób szybkiego dzta najlepiej solo... A tak na poważnie to dobra instancja dająca exp nikt nie każe ci wszystkich grupek zabijać.

Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...

7 Gru 2015, o 13:19
Jedną nogą w Haligardzie

Odpowiedz z cytatem
Vic Solo robilem nie raz dz. Niektorzy oczekuja od inst cos wiecej niz expa urozmaicenia a nie wszystkie grupki te same po za 5 jest tam dobry i latwy exp ale nudny. (Dla mnie sie nie oplaca tam chodzic bo mam 111 lvl ale za to pety mam okazje troszke podexpic zwlaszcza jak biore jakiegos malego ryca kolo 50lvl ktory podbija exp pecikom:p Kalart pisalem wyzej ze dodac nowe grupki i obnizyc z nich exp czytaj ze zrozumieniem. Jesli sie czepiac to kazda insta sie nudzi po przejsciu jej kilkakrotnie. Ja Tylko zaproponowalem zmiany i chce zeby sie kilka osob wypowiedzialo na ten temat.

7 Gru 2015, o 14:16
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Danios - kto czyta ze zrozumieniem, to musiałbyś się zastanowić. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to przeczytałbyś zdanie, które oznacza że dodanie jakiejkolwiek grupki z niezerowym expem zwiększy exp możliwy do zdobycia w instancji. Przeczysz temu? Nie proponowałeś zmniejszenia expa ze WSZYSTKICH grup na dz, chyba że napisałeś coś innego niż miałeś na myśli. Interpretacja Twoich wypowiedzi jest dosyć jednoznaczna.

Oczywiście że każda insta się nudzi. Niemniej znacznie atrakcyjniejsze są instancje, które są różnorodne, a większość jej elementów jest zmienna. Oczywiście zależy co kto uważa za atrakcyjne; przewidywalność i określony, stały zysk to również interesująca cecha, jeśli ktoś nie lubi niespodzianek i woli gdy zdarzenia dzieją się zgodnie z planem.
Wątpię, by administracja miała chęć zmieniać każdą instancję co kilka miesięcy, bo wyjadaczom się znudziła. Jakby zmienili dz, to czemu nie duszków, geo, smoków? Dużo pracy, która tak naprawdę wiele nie zmienia. Jeszcze trochę i popieraną zmianą byłby powrót do aktualnego stanu rzeczy.

7 Gru 2015, o 14:39
Jedną nogą w Haligardzie

Odpowiedz z cytatem
Kalart przeczytaj moja pierwsza wypowiedz jeszcze raz... jest tam napisane miedzy innymi o zmniejszeniu ilosci grupek 3 zgrzytow i dodaniu kilku innych exp by sie nie zmienil z calej insty lub zmienilby sie nie znacznie Nie wiem z kad wzielo Ci sie to ze trzebabyloby wprowadzic grupki z zerowym expem... Usuwamy np 5 grupek zgrzytow i wprowadzamy zamiast ich 4 grupki inne z podobnym expem co by byl za tamte 5 gr zgrzytow.. To co pisze jest tylko propozycja wiadomo ze jak kazda propozycje trzeba bedzie dopracowac jakies szczegoly. Tak jak bylo z wataha ktora przez dlugi czas dopracowywali. z tego co piszesz wynika ze chcialem dodac do tych grupek ze zgrzytami nastepne kilka grupek a ja nic nie wspominalem o tym w swojej wypowiedzi.

7 Gru 2015, o 15:18
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 343 razy
Otrzymanych podziękowań: 403 razy
Odpowiedz z cytatem
nie powinienes zaczac od tego ze DZ jest nudny, tylko cala gra jest nudna, expienie to nudne zajecia i tyle w temacie

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

7 Gru 2015, o 18:06
Uczeń Simona

Miejscowość: Czę100chowa
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: ALiien
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
DZ nudna powiadasz, a losy/htagi do ciekawych należą? Faktem jest, że bossy z pod lodu są 3, ale expiąc z 90-110 to musisz to zrobić XX razy, więc też się nudzą, dobrze że swego czasu weszły konstrukty, które są alternatywą dla losów i duchów zamku na wcześniejszym poziomie.

Według mnie powinny powstać nowe instancje dla mniejszych graczy 55-85, ale to już nie ten temat. Mam nadzieję, że ekipa uatrakcyjni grę na tych poziomach, bo rzeczywiście jest nudne bicie jednego i tego samego przez 20 lvl.

29.12.2016 23:17 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.

7 Gru 2015, o 20:29
Uczeń Simona

Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: drutjacekk
Odpowiedz z cytatem
Dla mnie koszmarnie nudną instą jest komandor byłem tam raz i mam dość

7 Gru 2015, o 20:38
Moderator Czatu

Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Linfour
Odpowiedz z cytatem
Boss do expa by się przydał tak jak kolega wyżej wspomniał w okolicach 65-85 lvl, lodowy raz że nudny, dwa że nie każda profesja szybko się tam nada ze względu na małą użyteczność.

7 Gru 2015, o 21:05
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości