Odpowiedz  [ 436 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
 Druid 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: RokiDruid
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Re:
dasi napisał(a):
master2001 napisał(a):
Ryć to jest najłatwiejsza profa w grze robisz na 40lv 160 albo i nawet 180wiedzy 1,5 hp i lecisz v1/v2/dz i tak do 75lv potem gorzo dużo ogarniać nie trzeba a lv wręcz sam wpada ;)

...pomyślało paręset ludzi i zrobiła ryców, dlatego teraz znaleźć slota na Ostlor na coś, co nie jest DZ lub Fyo, jest potwornie ciężko.

Fakt robiłem ryca na larkasie ale szybko stwierdziłem,że to nie ma sensu ^^ 1/3 serwa to ryce

8 Lip 2016, o 01:03
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Yambo napisał(a):
Ja mam druida 77 i mnie nawet na v2 z reguly nie chca brac (o jasce nie wspomnę) gdzie ryc od 50 z lipnym EQ lata. Wiec jakos nw czemu wszyscy twierdza ze druid szybciej pójdzie wyższe boski od innych profesji.

Ryć to jest najłatwiejsza profa w grze robisz na 40lv 160 albo i nawet 180wiedzy 1,5 hp i lecisz v1/v2/dz i tak do 75lv potem gorzo dużo ogarniać nie trzeba a lv wręcz sam wpada ;)

Najwtwiejsza niekoniecznie; trzeba umiec rozdac umki i wiedze odpowiednio najpierw. Poza tym czasem ryc tez musi pomyśleć.

Jakieś orto? Wybacz, 95% rzeczy pisze z telefonu.

8 Lip 2016, o 09:28

Podziękowali: d4r3kczy (24 Sie 2016, o 17:07)
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 46 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Whis
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druid
Cytuj:
Najwtwiejsza niekoniecznie; trzeba umiec rozdac umki i wiedze odpowiednio najpierw. Poza tym czasem ryc tez musi pomyśleć

Czyli napisać na globie o tabelkę wiedzy + poprosić na priv jakiegoś ryca 80+ z pomocą co do umek :lol:

A dużego myślenia do stania na bloku i ochrony druida lub dmg nie jest jakieś wymagane

8 Lip 2016, o 10:29
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: RokiDruid
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Yambo napisał(a):
master2001 napisał(a):
Yambo napisał(a):
Ja mam druida 77 i mnie nawet na v2 z reguly nie chca brac (o jasce nie wspomnę) gdzie ryc od 50 z lipnym EQ lata. Wiec jakos nw czemu wszyscy twierdza ze druid szybciej pójdzie wyższe boski od innych profesji.

Najwtwiejsza niekoniecznie; trzeba umieć rozdać umki i wiedze odpowiednio najpierw. Poza tym czasem ryc tez musi pomyśleć.

Oczywiście... dla kogoś kto nie umie spytać innych graczy/przeczytać poradników jest to problem...
Chociaż te poradniki dla ryca są co najmniej średnie to troche jednak gracza nakierowują.
Sytuacja u druida wygląda inaczej wykonuje on ciężką (zazwyczaj) prace w Pt a każdy błąd jest wyłapywany przez innych graczy i często komentowany... Na dr od kompa odejść nie można.
Pewna osoba założyła temat i spytała dodatkowo "czemu ryce tak zamulają" padła naturalna odpowiedź "bo się nudzą i oglądają filmy/filmiki" mniej więcej tak to szło ;)

8 Lip 2016, o 11:36
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Yambo napisał(a):

Najwidoczniej biegasz w sklepowym eq skoro cię na v2/jaski nie biorą. Widziałem nie raz druida 60-70 na v2 i na jaskach. Co ciekawe każdy chciał takiego druida do podbicia expa.

8 Lip 2016, o 13:59
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Yambo napisał(a):

Najwidoczniej biegasz w sklepowym eq skoro cię na v2/jaski nie biorą. Widziałem nie raz druida 60-70 na v2 i na jaskach. Co ciekawe każdy chciał takiego druida do podbicia expa.

EQ mam full rarowe tylko nie mam diabla thorkow sigila i vogura. 2 pierwszych nie chce a 2 kolejnych nie ma na rynku.

Jakieś orto? Wybacz, 95% rzeczy pisze z telefonu.

8 Lip 2016, o 21:02
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 436 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości