Odpowiedz  [ 436 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Następna
 Druid 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Druid
Witam wszystkich moj problem polega na tym, iż druid w tej chwili nie ma tak na dobra sprawe nic do zaoferowania kiedys jeden plus byl tego ze byl rzeczywiscie znakomity w pvp, a teraz?? chyba kazdy wie jak jest do tego zeby bic kleszcze, to jednego bije 10min, gdzie kazda inna profesja robi, to szybciej ludzie mi mowia wiedziales, na co sie porywales niby tak tylko ze gralem druidem przed tym mocnym oslabieniem druida, gdzie myslalem ze przynajmniej bd wymiatal w pvp, a teraz nawet, to nie nie wiem zwiekszcie dmg druidowi ogolnie cos z tym zrobcie, bo jak tak dalej bedzie, to przy nowym serwie, o ile powstanie, to beda motylki chodzily na bosy.Do tego, jaki maja sens korzenie? ok wrzuce korki i ktos ma zmniejszona obrone na dystans??, gdzie druid bije uderzeniem no chyba ze mam kamykami rzucac za 2 dmg :) druga sprawa tarcza u magicznych postaci dlaczego wymaga sily??, a nie powiedzmy wiedzy, czy tez mocy postacie ficzyne nie musza schodzic z sily, czy zreki na rzecz mocy np.... jak juz sie bawic, to sprawiedliwie niech karapaks tez wymaga nie potrzebnej mocy u fizoli szczerze mowiac ta gra powoli schodzi na psy przez te wasze balansowanie gry zrobiliscie taki balans ze druid, to teraz jedna z najgorszych profesji, gdyby kazdy druid przy takim oslabieniu mial wybor zmiany postaci, to by bylo wporzadku, a wy poprostu oslabiliscie postac, tak jak wam sie podobalo nie pytajac druidow, czy beda chcieli grac dalej tak zwalana postacia, bo ja, gdybym mial wybor, to od razu zmieniam druida na inna klase

6 Lut 2015, o 10:35
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druid
Przyłączę się do tego "płakania"
Druida wybrałem, ponieważ moim założeniem
była gra solo, a tą postacią mogłem
spokojnie sobie grać z petem. Po balansie
zawiesiłem druta ze względu na to, że po
prostu brakuje mi many na dokończenie bicia
ze względu na "zabieranie" many podczas uderzenia.
Kiedyś chyba coś pisali, że zrobią "ukłon" w kierunku
graczy grających solo ...zrobili heh.
P.S. To jest moje zdanie i nie musicie się znim zgadzać,
lecz mam prawo tak jak inni je napisać

6 Lut 2015, o 21:39
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
DR slaby w pvp? Nie powiedzialbym. Tylko problem jest z bb. A ile bossow wyzszolvlowyvh wyobrazasz sobie bez dr? Normalna ekipa, bez kombinowania?

7 Lut 2015, o 15:34
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Dark_Woolf napisał(a):
DR slaby w pvp? Nie powiedzialbym. Tylko problem jest z bb. A ile bossow wyzszolvlowyvh wyobrazasz sobie bez dr? Normalna ekipa, bez kombinowania?

Widzę znawca :P Teraz główny problem druida w pvp to rycerz. Z rycerze wyposażonym w wyekspiony otwieracz lub allenor druid prawie nie ma szans. Wygra fartem. Tak naprawdę jednak po zmianach ma problem z każdą klasą. Przewaga druida w pvp przeminęła bezpowrotnie. Oczywiście daje się wygrać, nawet z rycerzem, ale to już nie to co kiedyś...

Co do samego tematu. Druid jest jedyną klasą, która nie może pozwolić sobie nawet na krótkie odejście od komputera w trakcie wyprawy. Każda inna ustawi sobie taktykę i może pójść robić herbatę. Druid musi obserwować i reagować, niegdyś nagrodą za to była przewaga w pvp, i możliwość szybszego solowania bossów. A co teraz zostało? Prawie nic, w pvp jest przeciętny, a solowanie też zostało mocno ukrócone. Gdyby istniała możliwość zmiany profesji wolałby zostać rycerzem lub sheedem i pograć sobie na luzie, a nie ciągle z uwagą wpatrywać się czy ktoś nie jest za bardzo zdebuffowany, albo grozi mu śmierć i odpowiednio do sytuacji reagować, czasem te 15 sekund to bardzo mało....

7 Lut 2015, o 15:48
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Ludgar, od jakiegoś czasu zauważam, że potrafisz tylko narzekać ;) owszem, z rycem tez bywa ciężko, ale da się wygrać. Przed osłabieniem tez było ciężko wygrać, chyba że zrobiłeś reset po 4k hp i leczyles się 3x runda. Sam gram dr i nie widzę powodów do narzekania. Czekam na hejty, że na niższym lvlu jest inaczej niż na hlvl. Wyexpiony otwieracz czy allenor? Wyexp sobie tsunami i nie narzekaj. Poza tym, jakie szanse ma ryc z sh, łukiem, czy bb?

Może to nie dr jest taki słaby, tylko Ty nie ogarniasz. Narzekanie i narzekanie. Pozdrowienia od zdesperowanego vd, który może iść zaparzyc herbatkę podczas bicia bossa.

7 Lut 2015, o 22:32
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 111 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: JustGame
Odpowiedz z cytatem
Nie tyko druid wymaga pobytu przy komputerze. Podobnie ma vd czy sh. Nie raz ustawiłem stronkę i poszedłem " zrobić herbatę ". Gdy wrociłem na czaciw walce pisze: "gdzie ukaz" lub "gdzie szpila" ? Każda profka musi patrzeć w monitor i obserwować walke ( no może po za rycerzem) .

7 Lut 2015, o 22:49
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Druid jest słaby, bo tak. Co z tego, że 90% wypraw nie ma racji bytu bez dr.

7 Lut 2015, o 23:12
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Dark_Woolf napisał(a):
Ludgar, od jakiegoś czasu zauważam, że potrafisz tylko narzekać ;) owszem, z rycem tez bywa ciężko, ale da się wygrać. Przed osłabieniem tez było ciężko wygrać, chyba że zrobiłeś reset po 4k hp i leczyles się 3x runda. Sam gram dr i nie widzę powodów do narzekania. Czekam na hejty, że na niższym lvlu jest inaczej niż na hlvl. Wyexpiony otwieracz czy allenor? Wyexp sobie tsunami i nie narzekaj. Poza tym, jakie szanse ma ryc z sh, łukiem, czy bb?

Może to nie dr jest taki słaby, tylko Ty nie ogarniasz. Narzekanie i narzekanie. Pozdrowienia od zdesperowanego vd, który może iść zaparzyc herbatkę podczas bicia bossa.

Acha, czyli już jest ciężko i z barbą z rycerze. I z kim jeszcze jest ciężko? Z vd jest pewno ciężki i sheedem nie łatwo, a i z mosiem jak nie masz resów też jest ciężko. Łatwiej jest tylko z łucznikiem, ponieważ ciężko mu zabić druida w 1 rundę i dość szybko mu się kończą zasoby.

A umie Pan czytać proszę Pana? W którym miejscu napisałem, że nie da się wygrać? "Prawie nie ma szans" -- to nie jest to samo co niemożliwe. Da się wygrać z każdym, tylko że nie zawsze, a z rycerzem raczej rzadziej niż częściej. :P Teraz druid w pvp jest ledwo przeciętny. Na wszelki wypadek wytłumaczę Ci to trudne słowo -- przeciętny, to taki ani słaby ani mocy -- może wygrać ale nie musi. A kiedyś druid, to był koks, wygrywał w zasadzie z założenia. Teraz jak się uda to wygra, a jak nie to też dobrze. A co do tsunami, to jeżeli taka twoja wola, to je sobie noś, ja wolę co innego.

Cikła napisał(a):
Nie tyko druid wymaga pobytu przy komputerze. Podobnie ma vd czy sh. Nie raz ustawiłem stronkę i poszedłem " zrobić herbatę ". Gdy wrociłem na czaciw walce pisze: "gdzie ukaz" lub "gdzie szpila" ? Każda profka musi patrzeć w monitor i obserwować walke ( no może po za rycerzem) .

Tak, tylko jak ty sobie pójdziesz z"robić herbatę", to usłyszy narzekania po powrocie. A boss pewnie i tak padnie Jak ja wrócę z herbaty, a drużyna nie składa się z samych koksów i boss nie jest z tych słabszych, to nie będzie już komu narzekać. Tak mała różnica. A jak ustawisz sobie mądrą taktykę to nawet narzekań nie usłyszysz.

8 Lut 2015, o 01:21
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Niestety, Hańby się jeszcze nie dorobiłem, wiec latam sobie w tsunami.
Czyli tok rozumowania w Twoim przypadku wygląda tak: druid kiedyś był koxem, rozmiatał wszystko dookoła nie wyciągając rąk z kieszeni, a teraz w pvp z 2, czy trzema profkami się męczy! Motyla noga, zróbcie coś z tym!
I proszę, żebyś się ustosunkował do pvp ryc vs sh/luk/bb.

8 Lut 2015, o 09:06
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Na wiki w opisie profesji druida czytamy:

Zalety
Znakomity w PvP

Znakomity, nie przeciętny lub nawet dobry.

Pisze tak nawet po ponad roku od nerfiącego druida upka, który miał to pvp zbalansować.

Często sugeruje się, że przecież wybierając daną klasę trzeba uważnie przeczytać wiki i rozważyć wszystkie wady i zalety. A co, jeśli te wady i zalety się zmieniają w trakcie gry?

8 Lut 2015, o 09:46
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 436 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości