Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
 Pet Aquaton i inne pewnie też 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet Aquaton i inne pewnie też
Dlaczego wychodzisz od razu z założenia, że zapomnieliśmy o petach? Prawdopodobnie zostanie podniesiony im poziom gruboskórności, dzięki czemu wartość punktowa gruboskórności u petów będzie taka jaka była przed zmianami.

21 Maj 2015, o 10:09

Podziękowali: 2 Heavenmaker (21 Maj 2015, o 10:51), Vertian (21 Maj 2015, o 13:12)
Uczeń Simona

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Odpowiedz z cytatem
Cieszy mnie, że prawdopodobnie coś zrobicie :-) a czy macie w planie jakieś zmiany w tymże zwierzu, które wpłyną pozytywnie na jego popularność wśród graczy? Jakieś podniesienie dmg lub oddanie ataku dystansowego?

21 Maj 2015, o 11:34
Jedną nogą w Haligardzie

Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: RokiDruid
Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem powinno się zwiększyć res na uroki wraz z lv bo mój ogar na 70lv deffi się jak na 30lv :/ a resy na uro w eq dają co nic mam wrażenie ze druid na 34lv by go ubił :p

15 Sie 2015, o 18:36
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 343 razy
Otrzymanych podziękowań: 403 razy
Odpowiedz z cytatem
master2001 napisał(a):
Moim zdaniem powinno się zwiększyć res na uroki wraz z lv bo mój ogar na 70lv deffi się jak na 30lv :/ a resy na uro w eq dają co nic mam wrażenie ze druid na 34lv by go ubił :p

nie zgodze się, wraz z różnicą lvli ogary defią mocniej w uroki, mocniej niż Aquera

jak "czyszcze" na wieży VD 37 + ogar 33/34 to tez potrafi nieźle sie zdefic, że dostaje uroki na 20 pare %

ciekawi mnie tylko czy ogar ma podobną taktyke "awaryjną" co kotki górskie, jak skacze je z ogarem(50 lvl a ja 77) to w 1 wbijam im korzeń a w drugiej uciekam, ale jak kotki mają korzenie to automatycznie zmieniają cel z ogara(który nie ma 65 lv) i próbują mnie zdebufować

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

15 Sie 2015, o 18:45
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
seba11pl napisał(a):
master2001 napisał(a):

nie zgodze się, wraz z różnicą lvli ogary defią mocniej w uroki, mocniej niż Aquera

jak "czyszcze" na wieży VD 37 + ogar 33/34 to tez potrafi nieźle sie zdefic, że dostaje uroki na 20 pare %

Nie wziąłeś pod uwagę tego, że to może nie ogar lepiej się defi tylko mobki dają ataki na mniej PA

15 Sie 2015, o 19:38
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Skoro już tak narzekamy na te Tony to ja chciałby się zapytać inżynierów, skąd takie różnice w ilości elementów do tworzenia petów ?
Załącznik:
Recepturki.jpg

Surowce na poszczególne elementy zbiera się w podobny sposób. Koszty przetworzenia u Frahlump każdego z elementów jest stały 40K. Wychodzi na to, że najdroższy jest AquaTon po nim Sol a najtańsza jest Era. Każdy z tych petów w zależności od przydziału do profesji czy roli jaką ma pełnić ma swoje dobre i złe strony, chociaż ton trochę odstaje od pozostałych. Nie rozumiem skąd taka różnica w ilości elementów potrzebnych do przywołania. Przetworzenie elementów dla Ton'a wymaga 1,4KK złota, Sol 720K, a Ery 400K pomimo tego, że era uznana za najbardziej atrakcyjnego peta jest najtańsza. Przy robieniu qu na odblokowanie trybów walki swoich petów narobiłem, się tych elementów sporo i czasowo nie zauważyłem większych różnic w pozyskaniu składników więc skąd jest taka drastyczna różnica?
PS.
Czy nie było by uczciwie by ilość elementów była jednakowa ? np po 20 szt.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

15 Sie 2015, o 21:31
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Odpowiedz z cytatem
Hard napisał(a):
PS.
Czy nie było by uczciwie by ilość elementów była jednakowa ? np po 20 szt.

Zwróć uwagę na koszt zakupu elementów za imperiały. 35 amarantowych to
3,5k imperiałów, 10 cyjanowych 3,5k imperiałów, 18 antracytowych 3510 imperiałów, wszystko się zgadza.

16 Sie 2015, o 13:48
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
@Karołke, właśnie że się nie zgadza, zakup za imperiały jest różny od kosztów samodzielnego wykonania. Brak jest w tym logicznego postępowania. Ustalone ceny za imperiały nie odzwierciedlają pracochłonności przygotowania danego elementu.
Przygotowanie 10 elementów cyjanowych to:
300 żywicy+200 świecących ryb do zdobycia w kilka godzin,
na handlowym sprzedawane sa za około 150-200K czyli szacowana wartość pakietu to 2KK złota , zakup za imperiały to 3500x3600 = 12,6 kk złota.
Cena za imperiały jest 6 razy wyższa i nie realna, nikt przy zdrowych zmysłach nie wyda 12,6KK na elementy cyjanowe jak może je zrobić w 3 godzin samemu płacąc przy tym 400K za przetworzenie. Za to dla Tona realna cena wykonania czy też kupna elementów z handlowego to około o 5,5KK złota, system zakupu jest totalnie rozjechany i moim zdaniem wymaga korekty.Cena za imperiały powinny odpowiadać pracochłonności wykonania.
Na razie wychodzi na to, że Erę robi się 3,5 x szybciej i taniej jak Tona co nie ma odbicia w jakości peta.
PS.
Czy ekipa ustosunkuje się do moich wniosków ?

16 Sie 2015, o 15:24
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Odpowiedz z cytatem
Koszty niech zostaną, ale tak jak w przypadku czarnego ogara, aquaton (jako najdroższy) również powinien się doczekać zmiany... Jak już pisałem wcześniej - aquaera też niesamowicie bufuje i przy tym ma bardzo solidny dmg, a aquatonowi odebrano nawet atak dystansowy.
Czy ekipa rozważa zmiany w tym pecie?

17 Sie 2015, o 14:13
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Czarny ogar doczeka się zmiany jedynie wyglądu - dokładniej będzie troszkę większy. Nic więcej.

17 Sie 2015, o 14:21
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości