Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
 Pet Aquaton i inne pewnie też 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Odpowiedz z cytatem
Albo nie czytasz, albo masz gdzieś to co piszemy... Między ogarami różnica w cenie jest niewielka, natomiast aquapety to już różnica liczona w milionach. Nadal nie mam odpowiedzi na pytanie czy ton doczeka się zmian wynagradzających jego cenę. Jak już wyżej wskazałem, tłumaczenia że jest to bufer mnie nie przekonują gdyż era bufuje nie gorzej, a patrząc na ogłuszanie to i nawet lepiej. W takiej sytuacji podkręcenie dmg tona jest jak najbardziej właściwe, tym bardziej że odebrano mu atak dystansowy.

17 Sie 2015, o 14:47
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: AniolUpadly
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet Aquaton i inne pewnie też
Właśnie Cena tona mówi sama za siebie, na handlowym zapłacisz za przepis max 50 platy za sola czy ere startujesz od 300 platy Gracze dawno temu ocenili tona co widać po cenach. Nie ukrywam że ton jest lipny i powinni go trochę poprawić, by przepis był w podobnych wartościach co do era czy sol. Na dzień dzisiejszy żadko kiedy ktoś decyduje się na zakup przepisu na tona a i ze sprzedaniem przepisu jest kłopot bo nikt go nie chce. Więc podsumowanie: Jak nikt go nie chce to jest do... ;)

3 Wrz 2015, o 11:58
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Odpowiedz z cytatem
Ekipo miła, co z moim niebieskim pomocnikiem? Czy jest cień szansy na zwiększenie jego atrakcyjności? Ubrałem go w eq max pod siłę, ulepszyłem na 5, itemy dodają po 20 siły każdy i nadal mój kochany smerf ma problem z ubiciem mobka na zamku... Ogromna jest przepaść pomiędzy nim a resztą aqua stworzeń... Bardzo go lubię, jest dla mnie kimś tak bliskim, jak dla Gromaka jego wierny Muzg, dlatego zaklinam Was, zróbcie coś dla aquatona.

25 Paź 2015, o 10:32
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Czytam temat i nie rozumiem dlaczego tak narzeka się na Aquatona. Ten pet nie służy do ubijania mobów i bosów tylko do ich debufowania i wspomagania reszty Pt. Śmieszne jest dla mnie ocenianie peta po ilości zadawanych przez niego obrażeń. Zwróćcie uwagę na to jekie debufy ma ten zwierzak. Przecież on potrafi zrobić z bosa roślinkę. Kolanko, stara, ryk i do widzenia. Jeszcze na dobitke taran i dyńka. Wszystkie debufy na wysokim lvlu. Po takiej mieszance podanej bossowi, tłuke go jak worek. Podbiłam go w zręke aby łatwiej je wbijał i efekty były widoczne odrazu. W siłę nie dawałam bo ten pet i tak nie ma DMG bo nie o to w nim chodzi. Z resztą watahy spisuje się świetnie. Skóra, grupowe KO i lodowa znacznie zwiększają wytrzymałość składu i obniżają zuźycie kondycji. Aquatona uznaje obecnie za najlepszego debufera. Po za tym to jedyny pet który potrafi ( rzadko ale jednak ) zaatakować z husarionem 8-9 razy w ciągu jednej rundy.

1 Gru 2015, o 01:51

Podziękowali: Kalart (1 Gru 2015, o 08:20)
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 61 razy
Odpowiedz z cytatem
Aquaton to najlepszy pet z recepturek. Sam kupilem 3 z nich i korzystam juz tylko z tona. Ten pet jest dla dmgerow,bije slabiutko ale wystarczy ,ze wrzuci 1 debuf i Ty zaorasz wszystko:). Prosze nie sluchajcie go i nic w tonie nie zmieniajcie .

nie planujemy, w naszej ocenie to bardzo mocny pet, gdy wie się, gdzie leżą jego zalety ~HM

2 Gru 2015, o 08:00
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 330 razy
Odpowiedz z cytatem
Mi sie tez Ton najbardziej widzi z recepturek.

I jak by nie to ze pojawił sie na servach dość późno, czyli dlugo po tym jak dostępna byla 3 klatka, to na pewno pod mo biegał bym z tonem zamiast tluka.

Liczyłem jeszcze ze do grona recepturek dołączy jakiś debufer, dysponujący szpila i jakąś trutką, bo tego w recepturach mi brak lub jakaś alternatywa dla kraba, dysponująca choć by słabym rozkazem, co można by podpiąć do tłuka, no ale padło na leczacego. Szkoda.

A wymacaliście na jakim poziomie Ton ma swoje umki?
I chcialo by sie wam to tu wypisac?

6 Gru 2015, o 13:01
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
kerklis napisał(a):
Mi sie tez Ton najbardziej widzi z recepturek.

A wymacaliście na jakim poziomie Ton ma swoje umki?
I chcialo by sie wam to tu wypisac?

Gruboskórność na 4
Dotkliwe 5
Stara 5
Ryk, Taran, Dyńka pewnie też na 5 ale pewna na 100% nie jestem, ciężko było wybadać.
Należy brać też pod uwagę to, że niektóre pety mają umki zmodyfikowane i na przykład u Sola wychodzi na to że ma ssanie na 8 lvlu?!

8 Gru 2015, o 22:15
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 609 razy
Otrzymanych podziękowań: 442 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Jest to stosowane w niektórych sytuacjach, skoro tak mówisz pewnie i tutaj. Na ogół przeskok między 7 a 8 poziomem jest dosyć duży - balansując w ten sposób 1 umiejętność nie miesza się w pozostałych, w przeciwieństwie do tego, gdy przestawia się statystyki peta lub moba.

8 Gru 2015, o 22:21
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Korgan
Odpowiedz z cytatem
Musze przyznać że u mojego aqua tona który ma 66 lvl nie zauważyłem żeby ani razu rzucił głazem a o wyssaniu kondy nawet nie wiedziałem :O :roll: z kontrolką się zgadzam że jest to dość śmieszne że jest tylko na 2 rundy . co do dmg to nw jeszcze ale planuje kupić mu husek eq 2x po 20 siły i 1 rzecz +200hp nw co to będzie . Ale nie jest aż tak słaby ja nie narzekam ( AŻ TAK ) dla mnie lekkie zmiany i pet cudo :)

17 Sty 2016, o 21:32
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Blacksabbat
Odpowiedz z cytatem
Ja bym mu KO przedłużył do 3-4 rund i by było cacy
Na pewno taka zmiana by zachęciła graczy do tego peta , niechęć do niego widać od razu po cenie przepisu

http://zapodaj.net/6bc027a0a5de4.png.html

17 Sty 2016, o 22:00
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości