Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 Barbarzynca [ANKIETA] 

W jakim położeniu znajduje się obecnie barbarzyńca 110+
No, barba w cierniu to syf. 72%  72%  [ 73 ]
No, barba w cierniu to syf ale sobie nim gram bo utopiłem cały hajs i nie mam hajsu na alta. 16%  16%  [ 16 ]
No, ja mam epiczka więc jest spoko. 13%  13%  [ 13 ]
Razem głosów : 102

Barbarzynca [ANKIETA] 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Psy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Barbarzynca [ANKIETA]
bautagur w admirała ma większe znacznie obrażenia niż cierń, nwm jak to wygląda na samej moranie bo batagura tam nie wyciągałem ale na bramie bicie cierniem nie ma sensu bo znowu batagur jest górą, na selenie z batagura większe obrażenia niż z ciernia, jak by batagur miał szansę na kryta to ciernia nikt by nie zakładał.

31 Sty 2019, o 20:40
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
dam rade napisał(a):
bautagur w admirała ma większe znacznie obrażenia niż cierń, nwm jak to wygląda na samej moranie bo batagura tam nie wyciągałem ale na bramie bicie cierniem nie ma sensu bo znowu batagur jest górą, na selenie z batagura większe obrażenia niż z ciernia, jak by batagur miał szansę na kryta to ciernia nikt by nie zakładał.

brama admirał jest pod obuch sam rycem widze roznice na lawina malus ;P morana jest pod sieczne

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1

1 Lut 2019, o 00:43
Taernijczyk z ekwipunkiem

Nick w grze: Psy
Odpowiedz z cytatem
Boocik napisał(a):
dam rade napisał(a):

brama admirał jest pod obuch sam rycem widze roznice na lawina malus ;P morana jest pod sieczne

jeszcze fakt taki że brama ma niski res na zimno

1 Lut 2019, o 00:51
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Żagań
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Taargaryen
Odpowiedz z cytatem
Nie mogę zrozumieć tej polaczkowatości i cebulowania. Myślałem, że temat ma na celu ulepszenie barbarzyńcy/ciernia a wiele postów mówi o tym, że skoro nic u barby się nie zmieni to chociaż pogorszcie MO. "Ja nie musze mieć dobrze, byle sąsiad miał gorzej".

"Pewien człowiek znalazł magiczną lampę Aladyna, dżin wchodząc z butelki powiedział mu że może mieć co chce; ale jego sąsiad będzie mieć tego dwa razy tyle. A więc myśli: - Dużo pieniędzy, nie bo i tak będę od sąsiada biedniejszy. - Piękną żonę, ale co z tego jeśli sąsiad będzie mieć ładniejszą - Nowoczesny sportowy samochód, ale on i tak będzie mieć dwa razy lepszy.
Po wielodniowych rozmyślaniach, przychodzi zaniedbany, wychudzony do dżina. Dżinu kochany oto moje przemyślane życzenie " Chce abyś mi wydłubał jedno oko""

1 Lut 2019, o 16:44
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Hmm, a wypowiedzi niektórych trącą skrajnym populizmem najlepiej niech każda profesja soluje bossy w beirn na 2 rundy... na tym balans polega, że profesje pokrewne musza być podobnej jakości a nie można w nieskończoność mosia polepszać.
Osobiście jestem jedynie za poprawą ciernia i jakimś atakiem obszarowym u bb.

1 Lut 2019, o 23:03
Uciekinier Taernijczyk

Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: PanixArcher
Odpowiedz z cytatem
Barba również z Cierniem robi robotę na Dunebie każda barba ma cierń i nie narzeka 8-) 8-) [

2 Lut 2019, o 10:40
Uciekinier Taernijczyk

Miejscowość: Rzeszów
Nick w grze: LinkinParkx
Odpowiedz z cytatem
Mag z epikiem często ma trójząb jako drugą broń , czy brb z epikiem ma ciernia ? Rozumiem obrażenia sieczne na obu , ale "sztacheta" ładnie bije tylko pod lodem i na jasce , krytyk jest w porządku , jego bym nie ruszał , 8% na 7 poziomie to wystarczająco , ale obrażenia od eny są żałosne. Gram z cierniem bardzo długo i mogłby być delikatnie bardziej przydatny , wszystko oczywiście można z nim ubić , ale żaden barb nie chce być piątym kołem u wozu w pt tylko dlatego że posiada engamową broń na 115 lvl . Lepszy byłby modyfikator obrażeń , oczywiście zbalansowany żeby chociaż trochę uatrakcyjnić grę z Cierniem. Pozdrawiam.

2 Lut 2019, o 12:47
Uciekinier Taernijczyk

Nick w grze: Bestiaa
Odpowiedz z cytatem
Ten Cierń to jedno wielkie gówno, tyle w temacie.

4 Lut 2019, o 20:47

Podziękowali: 2 PacJam (4 Lut 2019, o 23:03), RusekLeczy (5 Lut 2019, o 00:58)
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
mija miesiąc od informacji przekazanej przez ekipę, że będą prowadzone rozmowy w sprawie ciernia, czekamy więc z niecierpliwością na jakieś konkrety, wszakże w ciągu miesiąca mieliście chodź raz okazję by się spotkać i o cierniu pomówić? Nie zostawiajcie graczy bez informacji zwrotnej, bo to była i nadal jest największa bolączka Taernu czyli brak konkretów od ekipy. Czekamy na informację, czy:
1. Czy psychobonusy będą w cierniu zmieniane?
2. Czy wartości psycho w cierniu będą zwiększone do poziomu trójzębu?
3. Czy wartość bazowa obrażeń w cierniu będzie zwiększona?
4. Czy ilość statów w broniach dwuręcznych będzie w końcu większa niż staty w broni jednoręcznej czy pozostajemy przy patologii gdzie 140 statów i 40/40/40 ressa (miecz i tarcza) = 60 statow (broń dwuręczna)

Wczoraj, o 21:41
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości