Odpowiedz  [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna
 Barbarzynca [ANKIETA] 

W jakim położeniu znajduje się obecnie barbarzyńca 110+
No, barba w cierniu to syf. 71%  71%  [ 94 ]
No, barba w cierniu to syf ale sobie nim gram bo utopiłem cały hajs i nie mam hajsu na alta. 15%  15%  [ 20 ]
No, ja mam epiczka więc jest spoko. 14%  14%  [ 18 ]
Razem głosów : 132

Barbarzynca [ANKIETA] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: ShadeSouls
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Barbarzynca [ANKIETA]
Czy temat znow bedzie olany przez ekipe i inzynierow jak ten dwa lata temu ?

Prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem czy eskowac ciern czy moze jest sens go expic

17 Sty 2019, o 18:59
Inżynier
Awatar użytkownika

Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 166 razy
Nick w grze: CassidyM
Odpowiedz z cytatem
Tak jak napisał wcześniej Rughes, temat został podrzucony i omówiony zostanie. ;) Nie jesteśmy w stanie jednak na tę chwilę obiecać, jakie i czy w ogóle jakieś zmiany będą.

17 Sty 2019, o 21:45

Podziękowali: Reapor3112 (9 Kwi 2019, o 17:56)
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: DiaaX
Odpowiedz z cytatem
super że znowu inżynierowie mają kontakt z graczami i sluchają głosu ludzi, tak trzymać :)

Temat rozbija się głównie o Cierń, a osobiście mam pytanie które wiąże się z broniami z Beirn pozwólcie że nie będę zakładał nowego temat i zadam je tutaj.

Pytanie do inżynierów
Jaka była myśl przewodnia w rozdawaniu ilości statystyk i wysokości bonusów w broniach +110lvl? Mówię tutaj o tych pierwotnych broniach, nie liczę narazie Trójzębu.
Nie ważne czy broń jest jednoręczna czy dwuręczna, wszystkie mają po 60pkt statystyk i 2 mody po 2% na start. No i pytanie, dlaczego właśnie tak? Magowie którzy decydują się na Ból dorzucają tarczę i są dużo ressów do przodu, ubierając dobrą smugę, również są do przodu o wiele punktów statystyk. Nie będzie przesadą jak powiem że nawet 30pkt statów w smudze ulepszonej +10 co na wysokich lvl nie jest czymś niespotykanym.
Kil daje ryckowi 80pkt statów + statystyki wynikające z możliwości ulepszenia kolejnego itemu to bez problemu +100 statystyk. Wszystko to zachowując te same wysokości bonusów psycho i samych statystyk co reszta broni dwuręcznych, która tarczę wyklucza.
Ja sensu nie widzę tutaj za grosz, co zresztą po cichu przyznaliście sami, wprowadzając Trójząb, który statystyk ma więcej, tak samo jak więcej ma modyfikatorów. i To jest fair podejście, tracisz możliwośc ubioru tarczy na rzecz broni dwuręcznej.
Za uczciwe uważam zrównanie broni dwurecznych bonusami i statystykami do trójzębu, który został wprowadzony poźniej, lub w drugą stronę, obniżenie modyfikatorów i statystyk broni jednoręcznych o tą samą wartość, czyli na 1lvl 0% bonusow i 40 stat.
Jakie jest stanowisko inżynierów w tym temacie ?

18 Sty 2019, o 12:31

Podziękowali: Areol (18 Sty 2019, o 13:18)
Inżynier
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 30 razy
Otrzymanych podziękowań: 156 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Stanowisko na tą chwilę jest takie, że temat będzie dokładniej omówiony i przetestujemy różne kombinacje przy prawdopodobnie zmienionych modyfikatorach/statystykach ww. przedmiotów.

Podejście z nerfieniem istniejących przedmiotów w grze jest problematyczne, zarówno dla ekipy jak i graczy i raczej spotyka się z negatywny odbiorem, a tego nie chcemy. Dlatego prawdopodobnie będziemy próbować dostosować Cierń do realiów Beirn - ale tu nie ma żadnych pewników, wyjdzie to zapewne "w praniu" - czyli w testach.

Co do pierwszej części pytania: w fazach powstawania Beirn buildy z tarczą u Magów nie były aż tak popularne jak obecnie. Wtedy większość ludzi, przyzwyczajona do trudności bossów takiej jaka występuje na Jeziorze i okolicach, decydowała się na rarową broń dwuręczną albo najlepiej Epik. Dlatego też rozkład statystyk i modyfikatorów taki a nie inny we wspomnianych przedmiotach. Problemem bardziej będzie fakt, że Ból jest bronią jednoręczną, a nie dwuręczną, ale czemu tak zostało zaprojektowane, to niestety nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi.
Beirn trochę namieszało, wymusiło na graczach defensywne buildy i więcej resów, co doprowadziło do takiej popularności zestawu Ból + Smuga (taki trochę efekt uboczny trudności bossów w tych krainach).

Temat jest pod obserwacją, mamy spisane Wasze uwagi - postaramy się coś mądrego wykoncypować ;)

18 Sty 2019, o 15:31

Podziękowali: Reapor3112 (9 Kwi 2019, o 17:57)
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
No można wiele zarzucić
Np. Po co sheedowi w kastetach duble+obr od zimna bez krytyków? (tracąc je od wcześniejszych fang). Trochę nie przemyślane bo kastety są pod bicie. Co do stat zgodzę się że bronie dwuręczne powinny mieć wyrównanie do 80pkt stat i 2% więcej modyfikatora jak trójząb.

Co do połączenia ból + smuga a trójząb. Nie jestem przekonania że ból i smuga dają dużo więcej stat od trójzębu - może faktycznie po ulepszeniach dwóch itemów na +9, a jednego robi się mała dysproporcja stat - ale czy aż taka?
Obliczenia :d
Trójząb daje +9 (95 stat)
Zaś smuga i ból oba na +9 licząc 3gw smuge z wiki (140 stat// odliczyć 40 stat które się traci na siłę która nic nie przyczynia się do klas magicznych i wychodzi 100 stat <5 więcej od trójzębu> gdzie tracimy oczywiście 2% z modyfikatora, zyskujemy resy.

Przecież wszystko się zmienia i zabiera nam nadzieję
Mi nie zabierze czegoś co już dawno nie istnieje

Kiedy dzisiaj chcę odpocząć, powiedzą: "Tracisz jaja!",
No i jak tu być szczęśliwym, gdy kochają jak upadasz...

18 Sty 2019, o 17:02

Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: DiaaX
Odpowiedz z cytatem
Tchala,

zaznaczyłem na początku że odnoszę się do broni które miały swoją premierę razem z Beirn, które miały tyle samo statystyk nie ważne czy były jedno czy dwuręczne.
Jeśli ktoś jest w stanie skolekcjonować całe eq beirnowe to myśle że nie będzie dla niego rzeczą niemożliwą kupno smugi mającej jednak więcej niż 3*, a ten wydatek będzie nieporównywalnie mniejszy, dlatego napisałem że magowie bez większych wygimnastykowań mogą mieć nawet 30 statystyk+ressy więcej niż fizole korzystający po prostu z broni dwuręcznej. Oczywiście to tylko przykład bo mogą mieć tych statów więcej jeśli lepiej pokręcą na ulepszeniach a mogą ich mieć mniej, jednakże mają taką możliwość ogranicza ich tylko zasób portfela.

Ekipa fajnie to rozwiązała z dwuręcznym Trójzębem że więcej statystyk rekompensuje straty resów względem broni jednoręcznej, miejmy nadzieję że reszta broni też doczeka się takiego rebalansu :)

18 Sty 2019, o 18:08
Uciekinier Taernijczyk

Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Ajaaks
Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to powinni poprostu dać na cierniu 4% na kryta tak jak na trójzębie i było by to już trochę bardziej sprawiedliwe

22 Sty 2019, o 17:32
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Nick w grze: Kusza
Odpowiedz z cytatem
albo dodać nowe bronie 15% na kryta, po co są przecież epiki ^^

Epiki powinni w dużej mierze odskakiwać od rarów, a nie że od ciernia do gorta jest mega przepasc, a widelec->zmij juz niezbyt

http://prntscr.com/nbualq ~ ESSA

17:48 Epik Żmij został zdobyty! ~ Morana 2018-02-10

https://www.youtube.com/c/Pogrro

22 Sty 2019, o 17:39
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: True
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Popieram przedmowce. Raczej ze epik, jak sama nazwa w sobie wskazuje to bron epicka, powinna odstawać od reszty rarow, ale co się dziwić skoro epiki były wprowadzone 8 lat temu (?) a rarki dla koksow 2lata temu..
Czas na jakieś odswiezenie, albo epiki V2 na 140 lvl

22 Sty 2019, o 17:45

Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Psy
Odpowiedz z cytatem
Kiedy będą jakieś wstępne decyzje w sprawie ciernia? Osobiście pisząc z pozycji bb 130 + z cierniem jestem bardzo ciekaw wniosków jakie wyciągnie ekipa, tak jak było pisane wcześniej bb z cierniem jest niechciany na beirn, choć wbijając lvl 130+ ludzie raczej liczą że będą mogły bić topowe bosy wiadomo dmg z tym zawsze ma pod górkę inne profy morany zaczynają od 110 lvl, dmg niestety nie ma tej opcji. Druga rzecz mo ma do wyboru 3 opcje ubioru na end game jeśli chodzi o broń, żmij/trójząb/ból+smuga (każdy z nich się sprawdza i daje możliwość bicia top bosów bez obaw w pt), bb do wyboru ma tylko cierń lub epik, a prawda jest taka że mo z eq beirn + trójząb/ból+smuga nie ma problemu ze slotami na beirn gdzie bb z cierniem jest niechciany braki ciernia jestem zmuszony nadrabiać resetem w full silę ale i tak nikt się nie pyta o to ile biję tylko o to jaką bronią władam, myślę że lekki buff ciernia ułatwiłby życie bb na beirn, możliwość zmiany bulidu co dałoby też szansę na przyjemniejszą grę solo + wataha gdzie brak zręki na większych bosach bywa kłopotliwy.

25 Sty 2019, o 14:59
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości