Odpowiedz  [ 304 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
 Pytania odnośnie łączenia kont 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Magus
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytania odnośnie łączenia kont
A ja jestem za tym zeby zbanować all graczy i bedzie git :D

to co, zaczynamy od Ciebie? ostrzeżenie, za wpis nie wnoszący nic do dyskusji ~HM

18 Kwi 2017, o 19:58

Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Aletha
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
kiedy oficjalne zamknięcie i lista postaci do łączenia ?

20 Kwi 2017, o 15:40
Błądzący w Tunelach

Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Dunebo napisał(a):
A ja mam pytanie, sądzę iż jest głupie ale no coż.
Co chwilę IP zmienia mi się na komputerze [gram tylko na jednym]- będę mógł za to dostać bana ;-x

ale adresu MAC twojej karty sieciowej juz nie zmienisz :P

22 Kwi 2017, o 11:15
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: Boocik
Odpowiedz z cytatem
Areol napisał(a):
Dunebo napisał(a):
A ja mam pytanie, sądzę iż jest głupie ale no coż.
Co chwilę IP zmienia mi się na komputerze [gram tylko na jednym]- będę mógł za to dostać bana ;-x

ale adresu MAC twojej karty sieciowej juz nie zmienisz :P

1 min roboty i adres mac karty mam jaki ja chce :)

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1

22 Kwi 2017, o 13:38
Błądzący w Tunelach

Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
nawet jezeli i tak, to nie mow mi tutaj o mimowolnej zmianie ip poprzez np dzierzawe, ktorego nie jestes w stanie ze tak powiem, pominac, a celowej zmianie ip czy tam adresu czegokolwiek, powatpiewam ze zmienilbys celowo cos, zeby ci postac zablokowali

22 Kwi 2017, o 16:44

Odpowiedz z cytatem
CaTaR napisał(a):
Każdy pisze że gra jedną postacią, ja również zaczynałem grę jedną był to dru obecnie 102, brat grał rycem (120) zdropil epika dał mi go na urodziny razem robiliśmy jedna postać w tej chwili to sheed 120 lev z moim zdaniem dobrym eq. Ryc dostał bana za zasiadanie jakoś w kwietniu 2016 roku mieliśmy się odwołać w listopadzie ponieważ byl to ban na 6 msc jednak z pewnych okoliczności mojego brata już nie ma na tym świecie miało to miejsce w listopadzie kiedy on czy nawet ja się tego nie spodziewaliśmy. gdy pisałem sprawy na suport nie miałem okazji odzyskać konta choć wielu graczy by mogło to potwierdzić i to w większości (sporej większości). gdy by sprawdzili na jakim ip było ile zasiadane nie miał bym żadnego problemu jednak ze było zasiadanie nie mam możliwości zmiany maila. Teraz wprowadziliście ze turniejowki maja być na każdym turnieju a inne konta które mamy połączyć maja mieć jakieś 20 % zasiadania na sobie czy coś takiego, w tej chwili nie mam średnio czasu na grę niekiedy se loguje nie kiedy jestem w pracy i brat czy siostra loguja u mnie na lapku z innych kont. odnośnie tych 20% to jest śmieszne ostatnio gralem po nawet 8-12h jednak przez ostatni tydzień wcale jak to teraz mam wytłumaczyć, piłem alko? w sumie tak bo lobię i moge. Byłem gdzieś z kumplami? tak bo ich mam. ale gdzie to mam napisać żeby być usprawiedliwionym.

Niestety ale podpisuje się obiema "ręcami" pod wywodem Catara dotyczącym grania wtedy kiedy ma się okazję lub się chce. Zaczynałem grać jakieś 6 lat temu. Teraz akurat ani nie mam czasu ani za bardzo ochoty na granie, a szanowna administracja próbuje na mnie wymusić , ze teraz mam grać przez 20% czasu przez okres pomiaru tj. 3 mce (lub 2 ale mniejsza o to). A mi się nie chce i tyle. Będę grał wtedy kiedy będę chciał. Moje konto nadal pozostaje moim kontem i nic wam do tego. A straszaki typu bany są po prostu śmieszne. To jest próba swego rodzaju "przewłaszczenia" kont i własności z tym związanej, gdzie nierzadko ludzie wydawali sporą forsę na konta, sprzęt a teraz mówicie im i mi zresztą też - pilnuj swojego IP albo..... O takich sprawach trzeba było wcześniej myśleć, duuużo wcześniej a nie jak wielu ma endowe postacie.
Zrzekanie się to kolejna kuriozalna rzecz - teraz co .... mam iść do notariusza , żeby sporządzić akt przekazania własności np. dla syna, czy jak. To jest do cholery tylko gra. Gramy , wydajemy pieniądze, za które utrzymujecie się. Nie zapominajcie o tym !!!

P.S. I jeszcze może wyjdzie na to, że będziemy musieli dostarczać L4 i wnioski urlopowe administracji na okoliczność planowanych nie nieplanowanych nieobecności w grze. Absurd podobnego do tego co się dzieje teraz w polityce na naszym lokalnym podwórku. Może mniej TVP1 i TVP2 oglądajcie z jedynie słusznymi Wiadomościami

23 Kwi 2017, o 12:56

Podziękowali: LordZuraw (25 Kwi 2017, o 17:40)
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 574 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Heavenmaker napisał(a):
Lista kont zgłoszonych do połączenia będzie publiczna i ogólnodostępna - udostępnimy ja w ciągu najbliższych tygodni, maks 3.

Zgłoszenia można wysyłać od 1 kwietnia (choć pierwsze wpłynęły już 31 marca) i będziemy je przyjmować minimum 2 tygodnie, a może i dłużej - od czasu zgłoszenia musi upłynąć dokładnie 6 miesięcy próby.

To wpis z 03.04.2017, jutro mijają 3 tygodnie. Też jestem bardzo ciekaw kiedy te listy zostaną opublikowane oraz kiedy zostanie zablokowana możliwość wysyłania zgłoszeń.

@up - okres to 6 miesięcy od daty zgłoszenia. Zgodnie z regulaminem nie masz żadnej własności, tylko korzystasz z tego co udostępnia Ci ekipa. Nie chcesz grać, nie musisz, platyny kupować nie trzeba, łączenie kont przecież też nie jest obowiązkowe, to tylko jednorazowa akcja ekipy, ukłon w stronę graczy, którzy mają kilka kont, kupili, dostali, ukradli konta, nie mają emaili itp.

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

23 Kwi 2017, o 13:22
Profil WWW

Odpowiedz z cytatem
Szymdaro - dlatego pisałem, że okres nie jest istotny w kontekście , w którym się wypowiadałem.

Tak - grać nie muszę, platyny też nie muszę wydawać. Własności owczywiście , że nie ma w sensie cywilistycznym. Jednak postać sama się nie stworzyła, wymagała sporo czasu i zaangażowania, i w tym sensie jest moja.

23 Kwi 2017, o 17:21
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Robinhoodlb
Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawy pomysł :) z racji ze teraz mało gram pozostaje mi życzyć powodzenia ekipie jest to pomysł na dalszy razwój gry :P
Jak dobrze liczę to 1 pażdziernika zapowiada sie jeden z najwiekszych upów w grze od kilku lat :D

Ps.
Mam pytanie i jednoczesnie pomysl czy byla by możliwośc stworzenia serwera dla graczy którzy lubia grac ze sobą znaja sie z reala i nie potrzebuja łacznia kont.
Ufaja sobie i podaja pasy na własna odpowiedzialnośc gdzie można grać z przyjemnoscia . Taki serw gdzie ekipa, admini itp. interweniuja tylko gdy np. armata sie zatnie :D Taki stary dobry tearn

9 Maj 2017, o 20:37
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 148 razy
Otrzymanych podziękowań: 73 razy
Nick w grze: MrocznyAvad
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Czy ekipa rozważa taką sytuację gdy ktoś zgłosi konto do połączenia z czystej złośliwości? Np. zgłosi ale nie będzie logował. Ps. Żadnych dodatkowych serwerów dla zasiadaczy, zasiadaniu mówimy stanowcze NIE.

9 Maj 2017, o 22:17
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 304 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości