Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Event Szczurek HC i Duneb 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 279 razy
Otrzymanych podziękowań: 1481 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Event Szczurek HC i Duneb
Zapraszamy do udziału w evencie, gdzie głównym rozgrywającym będzie szczęście z domieszką szczęścia. Poniżej garść informacji:

1) długość eventu: od pierwszego voice z informacją o treści: "Szukajcie kamienia oblaven. Znajdźcie oblavenowego szczurka, wyprujcie mu flaki i dajcie szansę swojemu szczęściu!" do 6 stycznia 2018

2) kto może wziąć udział: każdy gracz, od 1 do 140lvl może wziąć w nim udział

3) gdzie się będzie rozgrywał event: Trentis, Wioska rybacka, Wioska Romana, Alaril - Wybrzeże, Alaril - Karczma, Las Koldów, Wioska Koldów, Garnizon, Zamarznięte jezioro

4) zasady:
- co kilka godzin pojawi się voice o treści powyżej

- razem z voice, na jednej z wyżej wskazanych map pojawi się szczurek - tylko jeden

- zabicie szczurka wiązać się będzie z dropem - spadnie specjalny kamień zwany Oblavenem

- UWAGA: drop jest na dowolnego gracza w party i tylko ten gracz będzie mógł kamyk użyć - dlatego zastanówcie się zanim go zaatakujecie!

- Oblaven można wymienić na specjalne zlecenie u Riffa w Trentis (pojawi się wraz ze startem eventu)

- zlecenie polegać będzie na znalezieniu w Wiosce Romana (lub innej lokacji) i ukatrupienie jednego z parobków zwanego Wacka vel Farfocla

- ubicie Wacka vel Farfocla wiązać się będzie z dropem jednej (tylko jednej!) z nagród listy obejmującej w sumie 319 pozycji w tym m.in:
* flaszka gorzały od 5 do 100
* dusza vorlinga od 2 10
* kamianie tresera od 10 do 250
* dwigg od 2 do 14
* wywary od 1 do 200
* eliksiry od 20 do 5000
* ogniwo od 1 do 50
a do tego jeszcze dielektryki, dukaty, imperiały, platyna i wiele wiele innych...

Życzymy udanej zabawy i dużo szczęścia!!!

"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."

22 Gru 2017, o 08:49

Podziękowali: GiveLife (22 Gru 2017, o 13:32)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość